Hakkımızda

Tarafsızlık, bağımsızlık, doğruluk ROTA’mız diyerek çıktığımız yolda uyuşmazlıkların çözümüne katkı sağlamak amacıyla yedi ortak olarak 2019 yılında Rota Arabuluculuk Merkezi’ni kurduk. 2021 yılında sekinizci ortağımızın katılımıyla daha da güçlendik.

Merkezimiz, alanında uzman ve donanımlı kadrosu ile taraflar arasındaki ihtilafların çözümünü sağlarken; sürdürülebilir kalıcı çözümlerin ve toplumsal barışın sağlanmasına hizmet etmek amacıyla faaliyetlerini yürütmektedir.

Merkezimiz, Anadolu yakasında E5 ve TEM yollarının kesişiminde, İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşılabilir bir lokasyona sahiptir. Metro ve otobüs gibi toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabilir, kendi aracınızla geldiğinizde kapalı otoparkı kullanabilirsiniz.

Konforlu, donanımlı ve teknolojik alt yapıya sahip toplantı odalarımız ve eğitim salonumuz ihtiyaçlar gözetilerek dizayn edilmiştir.

Merkezimizin ortağı olmayan arabulucular da kendi arabuluculuk toplantılarını merkezimizde yapabilecektir. Toplantı odalarımız çok katılımlı toplantılara uygun olup; odalarda bilgisayar, yazıcı, telefon mevcuttur.

Merkezimiz ayda 400 toplantı yapılabilecek kapasitededir.